?>

Over ons

Wij geloven in leefbare steden waarin water de ruimte krijgt om mensen en natuur in balans te brengen

Door de verandering van het klimaat wordt de noodzaak om klimaatbestendige steden creëren een must. Dat waterbeheer hier een hele belangrijke rol speelt, is voor ons niet nieuw. Al 20 jaar investeren wij in systemen en oplossingen die bijdragen aan een positieve impact op het klimaat. Wij vangen regenwater op wanneer het valt en bergen dit op plekken waar de stad van profiteert. Er wordt vandaag de dag vaak gesproken over groene steden, wij geloven in blauw-groene steden. Zonder water, geen gezond groen. In de stad kan water op elke plek opgevangen worden: op blauw-groene daken, onder koelende sportvelden, voor gezonde bomen of bij groene infra. Voor elke uitdaging binnen waterbeheer heeft New Urban standard een oplossing!

Ons team

Erwin van Herwijnen

Senior advisor

T. +31 (0)6 310 366 02
E. erwin@newurbanstandard.nl

Ellen de Wit

Finance support

T. +31 (0)6 558 085 16
E. ellen@newurbanstandard.nl

Frans de Wit

Senior sales manager

T. +31 (0)6 296 227 33
E. frans@newurbanstandard.nl

Marit Wouda

Sales support

T. +31 (0)6 25 520 972
E. marit@newurbanstandard.nl

Rogier Swerissen

Advisor

T. +31(0)6 536 084 86
E. rogier@newurbanstandard.nl

Kim van Havere

Senior Advisor

T. +32 493 18 23 94
E. kim@newurbanstandard.be

Samen op weg naar een duurzame toekomst

Al ruim vijfentwintig jaar zijn wij actief op het gebied van (hemel)waterbeheer in het stedelijk gebied. Het is onze missie om bewustwording te creëren voor de waarde van water en gezond groen binnen het stedelijk gebied voort. Benieuwd naar hoe we dat doen? 

Bekijk hier ons verhaal